« Wróć

O firmie


Firma M-DOM istnieje na rynku od 1998 roku. Na początku jako Firma remontowo budowlana a obecnie jako Firma handlowo – budowlano – developerska.

Firma M-DOM działa jako generalny wykonawca budynków jednorodzinnych, bliźniaczych i szeregowych. Naszym klientom oferujemy kompleksowe usługi począwszy od projektu budowlanego, fachowego doradztwa, załatwianiu wszelkich formalności związanych z uzyskaniem pozwolenia na budową domu, aż do wybudowania domu pod klucz, zagospodarowanie terenu wokół domu, układanie kostki brukowej i wszelkimi pracami wykończeniowymi.

Dokładamy wszelkich starań aby wykonywane przez nas prace spełniały najwyższe wymagania naszych Klientów. Przez długie lata działalności na rynku Wielkopolskim, a obecnie również Dolnośląskim i Łódzkim zdobyliśmy wiele cennego doświadczenia w branży budowlanej oraz szerokie grono zadowolonych klientów, które ciągle się poszerza.

Naszą domeną jest zadowolony klient który stanowi dla nas najlepszą reklamę. Nasza firma działa na terenie całej Wielkopolski: Kalisz, Ostrów Wielkopolski, Nowe Skalmierzyce, Jarocin, Poznań, Kępno oraz wszystkie tereny w promieniu 150km od Kalisza.

Z kim współpracujemy

Nasi dostawcy